DİĞER KATEGORİLER

Konya Teknik Üniversitesinden Eti Alüminyum'a plaket

Konya Teknik Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen 9. Mühendislik Öğrenci Proje Pazarı etkinliğinde altın sponsorları alanında Eti Alüminyum AŞ’ye teşekkür plaketi verildi.

İSLAM OYUNLARI 6

Konya Teknik Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri yerleşkesinde 14 -16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinliğin açılış programına; Konya Valisi Vahdettin Özkan, Konya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Uzbaş, Konya İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Cemil Lütfi Özkul, Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Osman Nuri Çelik, Eti Alüminyum AŞ. Koordinatörü Ömer Faruk Kanık, Fakülte dekanları, şirket temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

Öğrenci Proje Pazarı etkinliğinde dereceye giren öğrencilere verilecek ödüllere ilişkin olarak sponsor olan Eti Alüminyum AŞ.’ye projeye sundukları katkılardan dolayı teşekkür plaketi verilirken şirket adına Teşekkür plaketini Koordinatör Ömer Faruk Kanık Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Osman Nuri Çelik’in elinden aldı.

Konya Teknik Üniversitesi Rektör Osman Nuri Çelik bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Mühendislik Öğrenci Proje Pazarı etkinliğine altın sponsoru olan Eti Alüminyum AŞ’ye verdikleri destekten dolayı teşekkür ederken, Eti Alüminyum AŞ. Koordinatörü Ömer Faruk Kanık’da; Üniversite sanayi iş birliğini her zaman önemsediklerini ve bilimsel alanda yapılacak her türlü çalışmaya destek olmaya, araştırma ve proje kültürü anlayışının gelişmesine katkı sunmaya devam edeceklerini ifade ederek proje çalışmalarına katılan öğrencilere çalışmalarında başarılar diledi.

(HABER MERKEZİ) 

BENZER HABERLER
26.05.2024 08:10
Konya’da iş yerine silahlı saldırı: 4 yaralı
26.05.2024 08:03
Konya'da otomobilin çarptığı motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti
25.05.2024 16:45
Karapınar'da Şoförler Nakliyeciler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi'nde toplantı yapıldı
25.05.2024 16:42
Karapınar'da YKS provası gerçekleştirildi
25.05.2024 16:04
Kahramanmaraş'ta 100 çift düzenlenen nikah ve düğün merasimiyle dünyaevine girdi
25.05.2024 14:04
KOMÜT'te Adem Bulut Güven Tazeledi!